neváhejte nás navštivte v naší prodejně, kde si můžete prohlédnout nářadí na vlastní oči 

NOVINKY

arr3STROJ PRO ŘEZÁNÍ PĚNOVÉHO A EXTRUDOVANÉHO POLYSTYRENU  DÉLKY ŘEZU 107 A 140 CM. CHARAKTERISTIKA... arr3servisV našem servisním středisku vám opravíme vaše stroje a nářadí včetně zahradní techniky. Techniku... arr3jádrové vrtáníNa pořádné vrtání, pro vás máme v půjčovně sestavu na jádrové vrtání až do průměru 150 mm... arr3prodloužená zárukana základě dlouhodobé zkušenosti, je prodloužena záruční doba na svářečky DEDRA na dobu 4 let....

KONTAKTY

U HRABOŠE
P. Holého 247
272 01 Kladno Kročehlavy
tel: +420 722 718 119
info@uhrabose.cz
prodejna a půjčovna nářadí
servis nářadí

ANKETA

Jak se vám tyto stránky líbí?

Velice moc 51% Strašně moc 42% Nemnoho 3% Vůbec 4%

VÝHRADNÍ ZASTOUPENÍ VÝROBCE PRO ČR

STROJ PRO ŘEZÁNÍ PĚNOVÉHO A EXTRUDOVANÉHO POLYSTYRENU                                     DÉLKY ŘEZU 107 A 140 CM.


NOVINKA

NOVINKA NA TRHU

STROJ PRO ŘEZÁNÍ PĚNOVÉHO A EXTRUDOVANÉHO POLYSTYRENU VE DVOU DÉLKÁCH 107 a 140 cm 

OTVÍRAČKA V OBDOBÍ S VIREM

Vážení zákazníci,

v době šíření virů jsme nuceni provozovnu ponechat uzavřenou.

Pro ty kteří potřebujete nářadí a nástroje pro své podnikání, jsme připraveni Vám po telefonické dohodě zboží připravit a vydat pokud přijdete s příslušnou ochranou dýchacích cest :)

děkujeme za pochopení

tel 722718119

rozšíření nabídky

Nově zřizujeme na prodejně partnerské výdejní místo Wish local kde bude možné rychlé vyzvedávání zboží ze speciálních nabídek které bude připraveno k odběru přímo na prodejně.

již nyní je pro vás připraven speciální slevový kód pro objednání na portálu Wish 

  • noví zákazníci obdrží až 50% slevu na zboží nebo 5 € pro jejich první objednávku, pokud použijí tento speciální referenční kód YKQMBTK
  • tento kód platí pouze pro nové zákazníky a pouze pro jejich první objednávku.
Vítejte U HRABOŠE

 

Vážení zákazníci, z důvodu špatného parkovani a rekonstrukce komunikace u prodejny se stěhujeme o cca 537m do nových prostor kde je možné parkování přímo před vchodem:)

Vítáme vás na našich stránkách, kde najdete nářadí jak pro řemeslníky tak i kutily od různých značek. Pro ty z vás, kteří potřebují nářadí jen někdy, máme půjčovnu nářadí pro vaše jednodenní i delší aktivity.

Těm kterým neslouží nářadí jak má, nabízíme vlastní servis a opravy strojů, nářadí a zahradní techniky, sezonní údržbu tak i broušení řetězů a pilových kotoučů. V případě potřeby si přijedem pro váš rozbitý stroj a po opravě vám ho přivezeme zpět a předvedem opět v chodu:)

Na kamenné prodejně pro vás máme široký sortiment nářadí a strojů pro každého :)